روش‌های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی مشتریان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی  در سایت بلودات ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

   

2- پرداخت در محل تحویل 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، بلوداتاین امکان را نیز فراهم آورده است ، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به روش پرداخت نقدی به مأمور پست در محل تحویل پرداخت نمایند.

 

 

 3- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway بلودات و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت بلودات به علت پردازش بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و بلودات پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

 

شماره حساب بلودات  :

شماره حساب: ۱۴۶۸۰۰۵۵۳۳۴۶۵۱ بانک اقتصاد نوین به نام فاطمه هاشمی نیاری

شماره کارت: ۴۰۹۵- ۷۲۱۸- ۱۲۱۱- ۶۲۷۴  بانک اقتصاد نوین به نام فاطمه هاشمی نیاری

پس از انجام  این نوع روش از طریق  گزینه ارتباط با ما ، اطلاعات و مشخصات واریز را به بخش فروش به همراه شماره سفارش خود اعلام نمایید تا پس از بررسی واحد حسابداری سفارش شما در وضعیت ارسال قرار خواهد گرفت.